Bergens Musik Corps
Bergens Musik Corps
 • Om Bergens Musik Corps    • Hør oss her    • Medlemmer    • Facebook     • Gjestebok  

 

 

   Medlemmer

Snarveier:
 Bli medlem
 Logg inn medlem
 Kontakt oss!
Antall besøk på siden: 156 201

 

 


Tårnplass 05.06 2010

Korpsets medlemmer har bakgrunn fra både amatørkorps og profesjonelle musikkinstitusjoner.


Vi har en såkalt "gammel besetning" med noen spesielle instrumenter.


Medlemmer  
Medlemsliste BMC

Etternavn  Fornavn  E-post  Instrument  Telefon 
Berntsen   Ove   o-haab@online.no   Tenorbasun   90586234  
Berntsen   Tone   tone.be@online.no   Waldhorn   48200931  
Borge   Svein   svein@bkkfiber.no   Klarinett   47879480  
Botnen   Astri   astri.botnen@uib.no   Klarinett   47716091  
Brudvik   Randi Gill   randi.gill@bkkfiber.no   Klarinett   41444021  
Brækhus   Sverre Inge   inge.braek@bkkfiber.no   Bass-trombone   93060190  
Bøe   Terje   teboee3@gmail.no   Klarinett   41506483  
Ekanger   Roald   Roald@ekanger.no   Tuba   99166335  
Erdal   Arvid   arvid.erdal@ift.uib.no   Fløyte   95232610  
Fiksen   Roald   rfiksen@online.no   Trompet   90080263  
Grøhn   Tore   tgroehn@online.no   Tuba   90776686  
Hansen   Vidar   vida-ha2@online.no   Klarinett   45217212  
Haukås   Irene   irene.2@live.no   Kornett   91741688  
Hausvik   Anne Margrethe   annem@hausvik.net   Kornett / Ess-kornett   95813058  
Hausvik   Endre   ehausvik@online.no   Klarinett   91894436  
Heilund   Arne   aheilun@online.no   Slagverk   48158663  
Hellum   Thomas   thomas.hellum@nrk.no   Klarinett   41425509  
Hjortland   Arne   ahj051.ah@gmail.com   Kornett    
Johannessen   Bjørn   b-10@online.no   Kornett   91568644  
Johannessen   Heidi Bråten   hb-johan@online.no   Trompet   95845712  
Johnsen   Arvid   arvj5@online.no   Slagverk   91852478  
Klebo   Frank   Frank.Klebo@gmail.com   Trombone   94485929  
Kristiansen   Bjørn   bjoe-2@online.no   Trombone   92023751  
Olsen   Eiliv   eilivolsen@gmail.com   Klarinett   47397546  
Saltnes   Gjertrud   tantetut@broadpark.no   Klarinett   90919591  
Stavang   Gunnstein   gunnstein.stavang@harmonien.no   Tuba   93463326  
Tønnessen   Truls   ttonne@broadpark.no   Horn   93040129  
Vevle   Lars   vevlelars@gmail.com   Baryton   41267213  
Øyum   Inger   inoy@online.no   Fløyte   55123754  

 


Utskriftsvennlig versjon
 

 

 

Vi holder liv i det gamle korps-repertoaret